Witamy na naszej stronie

Firma Termo Home Łukasz Kobiela uzyskała wpis do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej w dniu 2012-04-01. Siedziba fimy mieści się pod adresem 43-394 Iłownica ul. Skoczowska 288, powiat bielski, śląskie, a jej właścicielem jest Łukasz Kobiela. Firma działa w branży: Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet (PKD 47.91.Z).

Doświadczenie

Od kilkunastu lat nasza firma zdobywa coraz większe doświadczenie w produkcji oraz sprzedaży produktów. Dzieki temu zdobywamy zaufanie coraz większej rzeszy zadowolonych klientów. Staramy się wyjść na przeciw naszym kontrahentom stale ulepszając nasze wyroby. W naszej ofercie pojawia się coraz więcej produktow z branży budowlanej.

Proces technologiczny

Podczas frezowania powstaje na powierzchni styropianu zagłębienie w kształcie walca o średnicy 65 lub 67 mm i głębokości ok.18 mm. Zagłębienie służy do montażu łącznika do styropianu tzw. “kołka do styropianu”. Po zakończonym montażu łącznika w zagłębienie wciskamy bez użycia kleju lub pianki zaślepkę styropianową " "Click". Zaślepka jest wykonana z tolerancją wymiarową do otworu wyfrezowanego naszym dedykowanym frezem. Połączenie następuje poprzez wzajemne tarcie rozprężanych powierzchni. Nasze zaślepki wyprodukowane są z wysokiej jakości styropianu. Używany przez nas polistyren ekspandowany EPS biały oraz grafitowy w procesie produkcji jest wzbogacony wypełniaczami, co zwiększa jego wytrzymałość i twardość.

Dedykowany frez

Znajdujący się w naszej ofercie frez przeznaczony jest do skrawania obrotowego styropianu pod zaślepki styropianowe. Frez jest tworzywowy, wzmocniony i najwyższej jakości. Posiadamy w ofercie frezy pod system 65 oraz 68mm. W ofercie także frezy metalowe.

Termo Home oferuje sprzedaż hurtową na terenie całego kraju. Naszym priorytetem jest dostarczanie Państwu najwyższej jakości materiałów w konkurencyjnych cenach.

Oferujemy produkty nowoczesne, na światowym poziomie, o doskonałych właściwościach izolacyjnych, zapewniając także fachowe doradztwo techniczne. Serdecznie zapraszamy do współpracy!